LMBGAT032G27CKS

| paneeli Malli | LMBGAT032G27CKS |
|---|---|
| paneeli Brand | NAN YA |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| LMBGAT032G27CKS Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Black/White (Negative), Transmissive |
| Aktiivinen alue | 115.17×86.37 mm |
| ääriviivat | 167.1×109×11 mm |
| Pinta | Antiglare |
| kontrastisuhde | 8:1 (Typ.) |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | 160/90 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 70Hz |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel Data (4-bit) , 14 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on NAN YA LMBGAT032G27CKS: n erikoisjäätelöiden jakelija.
NAN YA LMBGAT032G27CKS ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NAN YA LMBGAT032G27CKS: n pdf-lomakkeessa tai NAN YA LMBGAT032G27CKS: n tai muiden NAN YA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NAN YA LMBGAT032G27CKS-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
NAN YA LMBGAT032G27CKS ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NAN YA LMBGAT032G27CKS: n pdf-lomakkeessa tai NAN YA LMBGAT032G27CKS: n tai muiden NAN YA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NAN YA LMBGAT032G27CKS-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LMBGAT032G27CKS"
- NAN YA LMBGAT032G27CKS
- LMBGAT032G27CKS-lomake
- LMBGAT032G27CKS-kuva
- LMBGAT032G27CKS hinta
- LMBGAT032G27CKS-jakelija

