S070SWS08HT-DC48

| paneeli Malli | S070SWS08HT-DC48 |
|---|---|
| paneeli Brand | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| S070SWS08HT-DC48 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Sarja | S070SWS08HT |
| Avainsanat | 7 inch, 1024*600, With CTP, 380nits, 40pins, LVDS interface, LCD Display |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | Color TFT-LCD, Capacitive Touch LCD |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 800×480 |
| Kuvasuhde | 17:10 (W:H) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 153.6 (W) × 90 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 165.25 (W) × 104.89 (H) mm |
| Max. Syvyys | 5.8 mm |
| LC-perhe | TN |
| Polarisaatiokalvo | Transmissive |
| Kirkkaus | 380 (Typ.) |
| kontrastisuhde | 700:1 (Typ.) |
| Katselukulma | 70/70/50/70 (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 12 o'clock |
| Värien määrä | 262K |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | LVDS |
| Liitännät | 40 Pins |
| Kosketusnäyttö | PCAP |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Tallennuslämpötila. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on CDTECH S070SWS08HT-DC48: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CDTECH S070SWS08HT-DC48 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CDTECH S070SWS08HT-DC48: n pdf-lomakkeessa tai CDTECH S070SWS08HT-DC48: n tai muiden CDTECH-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CDTECH S070SWS08HT-DC48-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CDTECH S070SWS08HT-DC48 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CDTECH S070SWS08HT-DC48: n pdf-lomakkeessa tai CDTECH S070SWS08HT-DC48: n tai muiden CDTECH-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CDTECH S070SWS08HT-DC48-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "S070SWS08HT-DC48"
- CDTECH S070SWS08HT-DC48
- S070SWS08HT-DC48-lomake
- S070SWS08HT-DC48-kuva
- S070SWS08HT-DC48 hinta
- S070SWS08HT-DC48-jakelija
