S070SWV95HG-DR04

| paneeli Malli | S070SWV95HG-DR04 |
|---|---|
| paneeli Brand | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| S070SWV95HG-DR04 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Sarja | S070SWV95HG |
| Avainsanat | 7.0 inch 800*480, With RTP, 400nits, 40pins, RGB interface, TFT LCM Module, |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, Resistive Touch LCD |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 800×480 |
| Kuvasuhde | 16:9 (W:H) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 154.08 (W) × 85.92 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 164.9 (W) × 100 (H) mm |
| Max. Syvyys | 6.05 mm |
| LC-perhe | TN |
| Polarisaatiokalvo | Transmissive |
| Kirkkaus | 400 (Typ.) |
| kontrastisuhde | 500:1 (Typ.) |
| Katselukulma | 50/50/60/55 (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 12 o'clock |
| Värien määrä | 16.7M |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | TTL |
| Liitännät | 40 Pins |
| Kosketusnäyttö | 4-wire Resistive Touch |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Tallennuslämpötila. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on CDTECH S070SWV95HG-DR04: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CDTECH S070SWV95HG-DR04 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CDTECH S070SWV95HG-DR04: n pdf-lomakkeessa tai CDTECH S070SWV95HG-DR04: n tai muiden CDTECH-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CDTECH S070SWV95HG-DR04-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CDTECH S070SWV95HG-DR04 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CDTECH S070SWV95HG-DR04: n pdf-lomakkeessa tai CDTECH S070SWV95HG-DR04: n tai muiden CDTECH-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CDTECH S070SWV95HG-DR04-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "S070SWV95HG-DR04"
- CDTECH S070SWV95HG-DR04
- S070SWV95HG-DR04-lomake
- S070SWV95HG-DR04-kuva
- S070SWV95HG-DR04 hinta
- S070SWV95HG-DR04-jakelija
