S070BWX02NN

| paneeli Malli | S070BWX02NN |
|---|---|
| paneeli Brand | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×1280 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| S070BWX02NN Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Avainsanat | 7.0 "800*1280, MIPI I/F, 300nits, 31pins, TFT LCD Module |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | Color TFT-LCD, IPS LCD |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 800×1280 |
| Kuvasuhde | 10:16 (W:H) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 94.2 (W) × 150.72 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 99.85 (W) × 161.7 (H) mm |
| Max. Syvyys | 2.2 mm |
| LC-perhe | IPS Family |
| Polarisaatiokalvo | Transmissive |
| Kirkkaus | 300 (Typ.) |
| kontrastisuhde | 350:1 (Typ.) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Värien määrä | 16.7M |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | MIPI |
| Liitännät | 31 Pins |
| Kosketusnäyttö | Touch Optional |
| Käyttölämpötila | -10 ~ 60 °C |
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com on CDTECH S070BWX02NN: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CDTECH S070BWX02NN ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CDTECH S070BWX02NN: n pdf-lomakkeessa tai CDTECH S070BWX02NN: n tai muiden CDTECH-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CDTECH S070BWX02NN-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CDTECH S070BWX02NN ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CDTECH S070BWX02NN: n pdf-lomakkeessa tai CDTECH S070BWX02NN: n tai muiden CDTECH-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CDTECH S070BWX02NN-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "S070BWX02NN"
- CDTECH S070BWX02NN
- S070BWX02NN-lomake
- S070BWX02NN-kuva
- S070BWX02NN hinta
- S070BWX02NN-jakelija
