S070WV94-V1

| paneeli Malli | S070WV94-V1 |
|---|---|
| paneeli Brand | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| S070WV94-V1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 154.08×85.92 mm |
| ääriviivat | 164.9×100×5.9 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 500:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Dithering) , CIE1931 62% |
| Vasteaika | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 3S9P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) , 50 pins |
| Tulojännite | 3.3/10.4/16.0/-7.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com on CDTECH S070WV94-V1: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CDTECH S070WV94-V1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CDTECH S070WV94-V1: n pdf-lomakkeessa tai CDTECH S070WV94-V1: n tai muiden CDTECH-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CDTECH S070WV94-V1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CDTECH S070WV94-V1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CDTECH S070WV94-V1: n pdf-lomakkeessa tai CDTECH S070WV94-V1: n tai muiden CDTECH-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CDTECH S070WV94-V1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "S070WV94-V1"
- CDTECH S070WV94-V1
- S070WV94-V1-lomake
- S070WV94-V1-kuva
- S070WV94-V1 hinta
- S070WV94-V1-jakelija

