S070PWS12HP-FC21

| paneeli Malli | S070PWS12HP-FC21 |
|---|---|
| paneeli Brand | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 1024×600 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| S070PWS12HP-FC21 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Sarja | S070PWS12HP |
| Avainsanat | 7 inch1024*600, With CTP, 400nits, 50pins, RGB interface, TFT-LCD Display |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | Color TFT-LCD, Capacitive Touch LCD |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 1024×600 |
| Kuvasuhde | 16:9 (W:H) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 154.21 (W) × 85.92 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 175.8 (W) × 109.24 (H) mm |
| Max. Syvyys | 4.6 mm |
| LC-perhe | TN |
| Polarisaatiokalvo | Transmissive |
| Kirkkaus | 400 (Typ.) |
| kontrastisuhde | 800:1 (Typ.) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Värien määrä | 16.7M |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | TTL |
| Liitännät | 50 Pins |
| Kosketusnäyttö | PCAP |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Tallennuslämpötila. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on CDTECH S070PWS12HP-FC21: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CDTECH S070PWS12HP-FC21 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CDTECH S070PWS12HP-FC21: n pdf-lomakkeessa tai CDTECH S070PWS12HP-FC21: n tai muiden CDTECH-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CDTECH S070PWS12HP-FC21-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CDTECH S070PWS12HP-FC21 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CDTECH S070PWS12HP-FC21: n pdf-lomakkeessa tai CDTECH S070PWS12HP-FC21: n tai muiden CDTECH-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CDTECH S070PWS12HP-FC21-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "S070PWS12HP-FC21"
- CDTECH S070PWS12HP-FC21
- S070PWS12HP-FC21-lomake
- S070PWS12HP-FC21-kuva
- S070PWS12HP-FC21 hinta
- S070PWS12HP-FC21-jakelija
