S070BWX02NN-CTP

| paneeli Malli | S070BWX02NN-CTP |
|---|---|
| paneeli Brand | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×1280 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| S070BWX02NN-CTP Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Sarja | S070BWX02NN-CTP |
| Avainsanat | 7.0 inch LCD Display, 800*1280, TFT LCM Module, RGB interface |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | Color TFT-LCD |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 800×1280 |
| Kuvasuhde | 10:16 (W:H) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 94.2 (W) × 150.72 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 99.85 (W) × 161.7 (H) mm |
| Max. Syvyys | 2.35 mm |
| LC-perhe | IPS Family |
| Polarisaatiokalvo | Transmissive |
| Kirkkaus | 350 (Typ.) |
| kontrastisuhde | 300:1 (Typ.) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Värien määrä | 16.7M |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | MIPI |
| Liitännät | 31 Pins |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Käyttölämpötila | -10 ~ 60 °C |
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com on CDTECH S070BWX02NN-CTP: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CDTECH S070BWX02NN-CTP ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CDTECH S070BWX02NN-CTP: n pdf-lomakkeessa tai CDTECH S070BWX02NN-CTP: n tai muiden CDTECH-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CDTECH S070BWX02NN-CTP-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CDTECH S070BWX02NN-CTP ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CDTECH S070BWX02NN-CTP: n pdf-lomakkeessa tai CDTECH S070BWX02NN-CTP: n tai muiden CDTECH-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CDTECH S070BWX02NN-CTP-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "S070BWX02NN-CTP"
- CDTECH S070BWX02NN-CTP
- S070BWX02NN-CTP-lomake
- S070BWX02NN-CTP-kuva
- S070BWX02NN-CTP hinta
- S070BWX02NN-CTP-jakelija
