S070WS08H

| paneeli Malli | S070WS08H |
|---|---|
| paneeli Brand | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| S070WS08H Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 153.6×90 mm |
| ääriviivat | 165.25×104.89 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 700:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 62% |
| Vasteaika | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 75/75/65/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 3S9P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 40 pins |
| Tulojännite | 3.3/11.0/20.0/-6.8V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com on CDTECH S070WS08H: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CDTECH S070WS08H ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CDTECH S070WS08H: n pdf-lomakkeessa tai CDTECH S070WS08H: n tai muiden CDTECH-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CDTECH S070WS08H-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CDTECH S070WS08H ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CDTECH S070WS08H: n pdf-lomakkeessa tai CDTECH S070WS08H: n tai muiden CDTECH-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CDTECH S070WS08H-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "S070WS08H"
- CDTECH S070WS08H
- S070WS08H-lomake
- S070WS08H-kuva
- S070WS08H hinta
- S070WS08H-jakelija
