S070SWV94HG-DR09

| paneeli Malli | S070SWV94HG-DR09 |
|---|---|
| paneeli Brand | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| S070SWV94HG-DR09 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Sarja | S070SWV94HG |
| Avainsanat | 7.0 inch 800*480, With RTP, 450nits, 50pins, RGB interface, LCD Display module |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | Color TFT-LCD, Resistive Touch LCD |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 800×480 |
| Kuvasuhde | 16:9 (W:H) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 154.08 (W) × 85.92 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 164.9 (W) × 100 (H) mm |
| Max. Syvyys | 6.9 mm |
| LC-perhe | TN |
| Polarisaatiokalvo | Transmissive |
| Kirkkaus | 450 (Typ.) |
| kontrastisuhde | 500:1 (Typ.) |
| Katselukulma | 60/60/50/55 (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 12 o'clock |
| Värien määrä | 16.7M |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | TTL |
| Liitännät | 50 Pins |
| Kosketusnäyttö | 4-wire Resistive Touch |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Tallennuslämpötila. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on CDTECH S070SWV94HG-DR09: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CDTECH S070SWV94HG-DR09 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CDTECH S070SWV94HG-DR09: n pdf-lomakkeessa tai CDTECH S070SWV94HG-DR09: n tai muiden CDTECH-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CDTECH S070SWV94HG-DR09-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CDTECH S070SWV94HG-DR09 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CDTECH S070SWV94HG-DR09: n pdf-lomakkeessa tai CDTECH S070SWV94HG-DR09: n tai muiden CDTECH-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CDTECH S070SWV94HG-DR09-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "S070SWV94HG-DR09"
- CDTECH S070SWV94HG-DR09
- S070SWV94HG-DR09-lomake
- S070SWV94HG-DR09-kuva
- S070SWV94HG-DR09 hinta
- S070SWV94HG-DR09-jakelija
