ACM019A

| paneeli Malli | ACM019A |
|---|---|
| paneeli Brand | Amson |
| Descrition | FSTN-LCD ,2.4 inch, 128×64 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| ACM019A Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Blue/Grey (Positive), Transflective |
| Aktiivinen alue | 55.01×27.49 mm |
| ääriviivat | 74.8×54.5×8 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | |
| Katselukulma | |
| Lampun tyyppi | WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | SPI , 18 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Amson ACM019A: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Amson ACM019A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Amson ACM019A: n pdf-lomakkeessa tai Amson ACM019A: n tai muiden Amson-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Amson ACM019A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Amson ACM019A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Amson ACM019A: n pdf-lomakkeessa tai Amson ACM019A: n tai muiden Amson-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Amson ACM019A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "ACM019A"
- Amson ACM019A
- ACM019A-lomake
- ACM019A-kuva
- ACM019A hinta
- ACM019A-jakelija
