Yleiskatsaus
määrittely
ACM019A

ACM019A Perustiedot
| paneeli Malli | ACM019A |
|---|---|
| paneeli Brand | Amson |
| Descrition | FSTN-LCD ,2.4 inch, 128×64 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| ACM019A Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
ACM019A Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 128×64 |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | Rectangle |
| Pikselitiheys | 59 PPI |
| Kuvasuhde | 2:1 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.43×0.43 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.43×0.43 mm (H×V) |
| Aktiivinen alue | 55.01×27.49 mm (H×V) |
| Bezel Area | 59.0×32.0 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 74.8×54.5 mm (H×V) |
| Outline Depth | 8.0 (Max.) mm |
| Reiät ja kiinnikkeet | Face mounting holes (4-Φ2.5) on left, right, slugs |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
ACM019A optiset ominaisuudet
| Näyttötila | STN, Blue/Grey (Positive), Transflective |
|---|---|
| Näytön väri | Monochrome () |
| Auringonvalo luettavissa | Y |
ACM019A Elektroniikka Ominaisuus
| Driver IC | COG Built-in ST7565P-G |
|---|---|
| Ajotapa | Duty: 1/65 |
ACM019A taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Lamppuohjain | No |
ACM019A signaali liitäntä
| Signaaliluokka | SPI |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.3V (Typ.) |
| Liitännätyyppi | FPC |
