LMBGAZ032P27CKT

| paneeli Malli | LMBGAZ032P27CKT |
|---|---|
| paneeli Brand | NAN YA |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| LMBGAZ032P27CKT Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Black/White (Positive), Transmissive |
| Aktiivinen alue | 115.17×86.37 mm |
| ääriviivat | 167.1×109×11 mm |
| Pinta | Antiglare |
| kontrastisuhde | 7:1 (Typ.) |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | 200/140 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 70Hz |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel Data (4-bit) , 14 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on NAN YA LMBGAZ032P27CKT: n erikoisjäätelöiden jakelija.
NAN YA LMBGAZ032P27CKT ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NAN YA LMBGAZ032P27CKT: n pdf-lomakkeessa tai NAN YA LMBGAZ032P27CKT: n tai muiden NAN YA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NAN YA LMBGAZ032P27CKT-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
NAN YA LMBGAZ032P27CKT ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NAN YA LMBGAZ032P27CKT: n pdf-lomakkeessa tai NAN YA LMBGAZ032P27CKT: n tai muiden NAN YA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NAN YA LMBGAZ032P27CKT-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LMBGAZ032P27CKT"
- NAN YA LMBGAZ032P27CKT
- LMBGAZ032P27CKT-lomake
- LMBGAZ032P27CKT-kuva
- LMBGAZ032P27CKT hinta
- LMBGAZ032P27CKT-jakelija

