SP14N01L6ALCA

| paneeli Malli | SP14N01L6ALCA |
|---|---|
| paneeli Brand | KOE |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.1 inch, 240×128 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| SP14N01L6ALCA Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Black/White (Positive), Transmissive |
| Aktiivinen alue | 119.98×63.98 mm |
| ääriviivat | 159.4×101×12.8 mm |
| Pinta | Antiglare |
| kontrastisuhde | 20:1 (Typ.) |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | 330/150 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 40/40/35/55 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Lampun tyyppi | 1S7P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | 8-bit parallel , 26 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on KOE SP14N01L6ALCA: n erikoisjäätelöiden jakelija.
KOE SP14N01L6ALCA ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
KOE SP14N01L6ALCA: n pdf-lomakkeessa tai KOE SP14N01L6ALCA: n tai muiden KOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous KOE SP14N01L6ALCA-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
KOE SP14N01L6ALCA ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
KOE SP14N01L6ALCA: n pdf-lomakkeessa tai KOE SP14N01L6ALCA: n tai muiden KOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous KOE SP14N01L6ALCA-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "SP14N01L6ALCA"
- KOE SP14N01L6ALCA
- SP14N01L6ALCA-lomake
- SP14N01L6ALCA-kuva
- SP14N01L6ALCA hinta
- SP14N01L6ALCA-jakelija

