TL039HWQH01
| paneeli Malli | TL039HWQH01 |
|---|---|
| paneeli Brand | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.9 inch, 480×128 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TL039HWQH01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Avainsanat | TN TFT wide temperature 3.9 inch tft lcd |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, Bar Shape LCD |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 480×128 |
| Kuvasuhde | >3:1 (W:H) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 95.04 (W) × 25.344 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 105.5 (W) × 40.64 (H) mm |
| Max. Syvyys | 2.95 mm |
| LC-perhe | TN |
| Polarisaatiokalvo | Transmissive |
| Kirkkaus | 600 (Typ.) |
| kontrastisuhde | 500:1 (Typ.) |
| Katselukulma | 70/70/70/70 (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 12 o'clock |
| Värien määrä | 16.7M |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | TTL |
| Liitännät | 40 Pins |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Tallennuslämpötila. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on White Brand TL039HWQH01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
White Brand TL039HWQH01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand TL039HWQH01: n pdf-lomakkeessa tai White Brand TL039HWQH01: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand TL039HWQH01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
White Brand TL039HWQH01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand TL039HWQH01: n pdf-lomakkeessa tai White Brand TL039HWQH01: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand TL039HWQH01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TL039HWQH01"
- White Brand TL039HWQH01
- TL039HWQH01-lomake
- TL039HWQH01-kuva
- TL039HWQH01 hinta
- TL039HWQH01-jakelija
