TL040WVV13
| paneeli Malli | TL040WVV13 |
|---|---|
| paneeli Brand | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4 inch, 480×800 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TL040WVV13 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Sarja | TL040WVV |
| Avainsanat | TDO 4 inch IPS 480*800 LCD display, LCD module, TFT LCM display |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | Color TFT-LCD |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 480×800 |
| Kuvasuhde | 3:5 (W:H) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 51.84 (W) × 86.4 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 57.14 (W) × 96.85 (H) mm |
| Max. Syvyys | 1.95 mm |
| LC-perhe | IPS Family |
| Polarisaatiokalvo | Transmissive |
| Kirkkaus | 350 (Typ.) |
| kontrastisuhde | 700:1 (Typ.) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Värien määrä | 16.7M |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | MIPI |
| Liitännät | 24 Pins |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Tallennuslämpötila. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on White Brand TL040WVV13: n erikoisjäätelöiden jakelija.
White Brand TL040WVV13 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand TL040WVV13: n pdf-lomakkeessa tai White Brand TL040WVV13: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand TL040WVV13-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
White Brand TL040WVV13 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand TL040WVV13: n pdf-lomakkeessa tai White Brand TL040WVV13: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand TL040WVV13-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TL040WVV13"
- White Brand TL040WVV13
- TL040WVV13-lomake
- TL040WVV13-kuva
- TL040WVV13 hinta
- TL040WVV13-jakelija
