TL035VGV06
| paneeli Malli | TL035VGV06 |
|---|---|
| paneeli Brand | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 480×640 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TL035VGV06 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Sarja | TL035VGV |
| Avainsanat | TDO 3.5inch 480*640 300cd/m² Transmissive TFT LCD Module, 24pins MIPI |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | Color TFT-LCD |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 480×640 |
| Kuvasuhde | 3:4 (W:H) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 53.28 (W) × 71.04 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 64 (W) × 85 (H) mm |
| Max. Syvyys | 3 mm |
| LC-perhe | TN |
| Polarisaatiokalvo | Transflective |
| Kirkkaus | 300 (Typ.) |
| kontrastisuhde | 600:1 (Typ.) |
| Katselukulma | 60/70/70/70 (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 9 o'clock |
| Värien määrä | 16.7M |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | MIPI |
| Liitännät | 24 Pins |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Tallennuslämpötila. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on White Brand TL035VGV06: n erikoisjäätelöiden jakelija.
White Brand TL035VGV06 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand TL035VGV06: n pdf-lomakkeessa tai White Brand TL035VGV06: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand TL035VGV06-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
White Brand TL035VGV06 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand TL035VGV06: n pdf-lomakkeessa tai White Brand TL035VGV06: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand TL035VGV06-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TL035VGV06"
- White Brand TL035VGV06
- TL035VGV06-lomake
- TL035VGV06-kuva
- TL035VGV06 hinta
- TL035VGV06-jakelija
