TL035VGV03-TF
| paneeli Malli | TL035VGV03-TF |
|---|---|
| paneeli Brand | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 480×640 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TL035VGV03-TF Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Sarja | TL035VGV |
| Avainsanat | TDO 3.5 inch 480*640 transflective sunlight readable lcd display module, 262K, 39pins RGB |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | Color TFT-LCD, Transflective LCD, Sunlight Readable LCD |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 480×640 |
| Kuvasuhde | 3:4 (W:H) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 53.28 (W) × 71.04 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 64 (W) × 85 (H) mm |
| Max. Syvyys | 3 mm |
| LC-perhe | TN |
| Polarisaatiokalvo | Transflective |
| Kirkkaus | 300 (Typ.) |
| kontrastisuhde | 500:1 (Typ.) |
| Katselukulma | 60/70/70/70 (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 9 o'clock |
| Värien määrä | 262K |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | TTL |
| Liitännät | 39 Pins |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Tallennuslämpötila. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on White Brand TL035VGV03-TF: n erikoisjäätelöiden jakelija.
White Brand TL035VGV03-TF ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand TL035VGV03-TF: n pdf-lomakkeessa tai White Brand TL035VGV03-TF: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand TL035VGV03-TF-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
White Brand TL035VGV03-TF ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand TL035VGV03-TF: n pdf-lomakkeessa tai White Brand TL035VGV03-TF: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand TL035VGV03-TF-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TL035VGV03-TF"
- White Brand TL035VGV03-TF
- TL035VGV03-TF-lomake
- TL035VGV03-TF-kuva
- TL035VGV03-TF hinta
- TL035VGV03-TF-jakelija
