TL035QVH04-TF
| paneeli Malli | TL035QVH04-TF |
|---|---|
| paneeli Brand | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TL035QVH04-TF Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Sarja | TL035QVH04 |
| Avainsanat | TDO 3.5inch 320*240 Transflctive Sunlight Readable TFT LCD Module Display, 54pins RGB |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | Color TFT-LCD, Transflective LCD, Sunlight Readable LCD |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 320×240 |
| Kuvasuhde | 4:3 (W:H) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 70.08 (W) × 52.56 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 76.8 (W) × 64 (H) mm |
| Max. Syvyys | 3.05 mm |
| LC-perhe | TN |
| Polarisaatiokalvo | Transmissive |
| Kirkkaus | 300 (Typ.) |
| kontrastisuhde | 250:1 (Min.) |
| Katselukulma | 70/70/60/50 (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 12 o'clock |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännät | 54 Pins |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Tallennuslämpötila. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on White Brand TL035QVH04-TF: n erikoisjäätelöiden jakelija.
White Brand TL035QVH04-TF ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand TL035QVH04-TF: n pdf-lomakkeessa tai White Brand TL035QVH04-TF: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand TL035QVH04-TF-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
White Brand TL035QVH04-TF ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand TL035QVH04-TF: n pdf-lomakkeessa tai White Brand TL035QVH04-TF: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand TL035QVH04-TF-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TL035QVH04-TF"
- White Brand TL035QVH04-TF
- TL035QVH04-TF-lomake
- TL035QVH04-TF-kuva
- TL035QVH04-TF hinta
- TL035QVH04-TF-jakelija
