TL024QVV07-TM
| paneeli Malli | TL024QVV07-TM |
|---|---|
| paneeli Brand | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TL024QVV07-TM Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Sarja | TL024QVV07 |
| Avainsanat | TDO 2.4' inch 240*320 Transmissive tft lcd module, MPU8/16/9/18bit/RGB |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | Color TFT-LCD |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 240×320 |
| Kuvasuhde | 3:4 (W:H) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 36.72 (W) × 48.96 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 42.72 (W) × 60.26 (H) mm |
| Max. Syvyys | 2.34 mm |
| LC-perhe | TN |
| Polarisaatiokalvo | Transmissive |
| Kirkkaus | 250 (Typ.) |
| kontrastisuhde | 700:1 (Typ.) |
| Katselukulma | 70/70/60/50 (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 12 o'clock |
| Värien määrä | 262K |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | CPU/RGB/SPI |
| Liitännät | 48 Pins |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Tallennuslämpötila. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on White Brand TL024QVV07-TM: n erikoisjäätelöiden jakelija.
White Brand TL024QVV07-TM ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand TL024QVV07-TM: n pdf-lomakkeessa tai White Brand TL024QVV07-TM: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand TL024QVV07-TM-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
White Brand TL024QVV07-TM ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand TL024QVV07-TM: n pdf-lomakkeessa tai White Brand TL024QVV07-TM: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand TL024QVV07-TM-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TL024QVV07-TM"
- White Brand TL024QVV07-TM
- TL024QVV07-TM-lomake
- TL024QVV07-TM-kuva
- TL024QVV07-TM hinta
- TL024QVV07-TM-jakelija
