SP12N01L6ALCZ

| paneeli Malli | SP12N01L6ALCZ |
|---|---|
| paneeli Brand | KOE |
| Descrition | FSTN-LCD ,4.8 inch, 256×64 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| SP12N01L6ALCZ Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Black/White mode, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 120.29×30.05 mm |
| ääriviivat | 160×68×12 mm |
| Pinta | Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 20:1 (Typ.) |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | 110/160 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 40 (Typ.)(CR≥2, Φ2-Φ1) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 75Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | 8-bit parallel , 20 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on KOE SP12N01L6ALCZ: n erikoisjäätelöiden jakelija.
KOE SP12N01L6ALCZ ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
KOE SP12N01L6ALCZ: n pdf-lomakkeessa tai KOE SP12N01L6ALCZ: n tai muiden KOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous KOE SP12N01L6ALCZ-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
KOE SP12N01L6ALCZ ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
KOE SP12N01L6ALCZ: n pdf-lomakkeessa tai KOE SP12N01L6ALCZ: n tai muiden KOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous KOE SP12N01L6ALCZ-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "SP12N01L6ALCZ"
- KOE SP12N01L6ALCZ
- SP12N01L6ALCZ-lomake
- SP12N01L6ALCZ-kuva
- SP12N01L6ALCZ hinta
- SP12N01L6ALCZ-jakelija

