SP14N001-Z1A

| paneeli Malli | SP14N001-Z1A |
|---|---|
| paneeli Brand | HITACHI |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.1 inch, 240×128 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| SP14N001-Z1A Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Black/White (Negative), Transmissive |
| Aktiivinen alue | 119.98×63.98 mm |
| ääriviivat | 159.4×101×12.8 mm |
| Pinta | Glare (Haze 0%) |
| kontrastisuhde | 20:1 (Typ.) |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | 120/150 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 40 (Typ.)(CR≥2, Φ2-Φ1) (L/R/U/D) |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | 8-bit parallel , 26 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on HITACHI SP14N001-Z1A: n erikoisjäätelöiden jakelija.
HITACHI SP14N001-Z1A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
HITACHI SP14N001-Z1A: n pdf-lomakkeessa tai HITACHI SP14N001-Z1A: n tai muiden HITACHI-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous HITACHI SP14N001-Z1A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
HITACHI SP14N001-Z1A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
HITACHI SP14N001-Z1A: n pdf-lomakkeessa tai HITACHI SP14N001-Z1A: n tai muiden HITACHI-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous HITACHI SP14N001-Z1A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "SP14N001-Z1A"
- HITACHI SP14N001-Z1A
- SP14N001-Z1A-lomake
- SP14N001-Z1A-kuva
- SP14N001-Z1A hinta
- SP14N001-Z1A-jakelija

