Yleiskatsaus
määrittely
SP14N01L6ALCA

SP14N01L6ALCA Perustiedot
| paneeli Malli | SP14N01L6ALCA |
|---|---|
| paneeli Brand | KOE |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.1 inch, 240×128 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| SP14N01L6ALCA Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -10 ~ 60 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 70 °C |
SP14N01L6ALCA Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 240×128 |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | Rectangle |
| Pikselitiheys | 50 PPI |
| Kuvasuhde | 17:9 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.50×0.50 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.50×0.50 mm (H×V) |
| Pinta | Antiglare |
| Aktiivinen alue | 119.98×63.98 mm (H×V) |
| Bezel Area | 124.0×70.0 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 159.4×101 mm (H×V) |
| Outline Depth | 12.8 (Max.) mm |
| Reiät ja kiinnikkeet | Face mounting holes (2-Φ3.0, 2-R1.5) |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Embeded (4-wire Resistive) |
SP14N01L6ALCA optiset ominaisuudet
| Näyttötila | STN, Black/White (Positive), Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 170 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 20 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | Monochrome () |
| Vasteaika | 330/150 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 40/40/35/55 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 6 o'clock |
| Valkoinen vaihtelu | 1.35 (Typ.)(9 points) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
SP14N01L6ALCA Elektroniikka Ominaisuus
| Reverse Scan | No |
|---|---|
| Driver IC | Built-in T6963C |
| Ajotapa | Duty: 1/128 |
SP14N01L6ALCA taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lampun määrä | 1S7P |
| Lampun muoto | Parallel |
| Lampun käyttöikä | 40K(Typ.) (Hours) |
| Lampun jännite | 5.0±0.2V |
| Lamp Current | 80/90mA (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Lamppuohjain | No |
SP14N01L6ALCA signaali liitäntä
| Signaaliluokka | 8-bit parallel |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 5.0V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | 11.7mA (Typ.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
