SP12N002

| paneeli Malli | SP12N002 |
|---|---|
| paneeli Brand | HITACHI |
| Descrition | FSTN-LCD ,4.8 inch, 256×64 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| SP12N002 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Black/White mode, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 120.29×30.05 mm |
| ääriviivat | 160×68×12 mm |
| Pinta | Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 20:1 (Typ.) |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | 110/160 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 40 (Typ.)(CR≥2, Φ2-Φ1) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 75Hz |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | 8-bit parallel , 20 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on HITACHI SP12N002: n erikoisjäätelöiden jakelija.
HITACHI SP12N002 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
HITACHI SP12N002: n pdf-lomakkeessa tai HITACHI SP12N002: n tai muiden HITACHI-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous HITACHI SP12N002-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
HITACHI SP12N002 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
HITACHI SP12N002: n pdf-lomakkeessa tai HITACHI SP12N002: n tai muiden HITACHI-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous HITACHI SP12N002-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "SP12N002"
- HITACHI SP12N002
- SP12N002-lomake
- SP12N002-kuva
- SP12N002 hinta
- SP12N002-jakelija

