SP12Q01L6ALZZ

| paneeli Malli | SP12Q01L6ALZZ |
|---|---|
| paneeli Brand | KOE |
| Descrition | FSTN-LCD ,4.7 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| SP12Q01L6ALZZ Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Black/White mode, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 95.985×71.985 mm |
| ääriviivat | 129.6×92.6×7.5 mm |
| Pinta | Antiglare |
| kontrastisuhde | 20:1 (Typ.) |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | 280/280 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 45/45/35/45 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 75Hz |
| Lampun tyyppi | 1S7P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel Data (4-bit) , 12 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on KOE SP12Q01L6ALZZ: n erikoisjäätelöiden jakelija.
KOE SP12Q01L6ALZZ ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
KOE SP12Q01L6ALZZ: n pdf-lomakkeessa tai KOE SP12Q01L6ALZZ: n tai muiden KOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous KOE SP12Q01L6ALZZ-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
KOE SP12Q01L6ALZZ ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
KOE SP12Q01L6ALZZ: n pdf-lomakkeessa tai KOE SP12Q01L6ALZZ: n tai muiden KOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous KOE SP12Q01L6ALZZ-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "SP12Q01L6ALZZ"
- KOE SP12Q01L6ALZZ
- SP12Q01L6ALZZ-lomake
- SP12Q01L6ALZZ-kuva
- SP12Q01L6ALZZ hinta
- SP12Q01L6ALZZ-jakelija

