SP10Q010-T

| paneeli Malli | SP10Q010-T |
|---|---|
| paneeli Brand | HITACHI |
| Descrition | FSTN-LCD ,3.8 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| SP10Q010-T Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Black/White (Positive), Transflective |
| Aktiivinen alue | 76.785×57.585 mm |
| ääriviivat | 94.7×73.3×6 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 5:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | 150/350 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 80 (Typ.)(CR≥2, Φ2-Φ1) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 75Hz |
| Lampun tyyppi | 1S6P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel Data (4-bit) , 20 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on HITACHI SP10Q010-T: n erikoisjäätelöiden jakelija.
HITACHI SP10Q010-T ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
HITACHI SP10Q010-T: n pdf-lomakkeessa tai HITACHI SP10Q010-T: n tai muiden HITACHI-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous HITACHI SP10Q010-T-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
HITACHI SP10Q010-T ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
HITACHI SP10Q010-T: n pdf-lomakkeessa tai HITACHI SP10Q010-T: n tai muiden HITACHI-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous HITACHI SP10Q010-T-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "SP10Q010-T"
- HITACHI SP10Q010-T
- SP10Q010-T-lomake
- SP10Q010-T-kuva
- SP10Q010-T hinta
- SP10Q010-T-jakelija

