F-56015GNB-LW-AFN

| paneeli Malli | F-56015GNB-LW-AFN |
|---|---|
| paneeli Brand | Kyocera |
| Descrition | STN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | STN-LCD |
| F-56015GNB-LW-AFN Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pikselimäärä | 320×240 (QVGA) |
| Aktiivinen alue (mm) | 115.185 × 86.385 (H×V) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | 120.0 × 90.0 (H×V) |
| luminanssi | 150 (Typ.)(cd/m²) |
| Katselukulma | - |
| Hyvä näkymä osoitteessa | - |
| Värisyvyys | Monochrome |
| Massa | 265g (Max.) |
| Virkistystaajuus | - |
| Järjestely | Rectangle |
| Ääriviivat (mm) | 143.3 × 109 × 11 (H×V×D) |
| hoito | - |
| kontrastisuhde | 5 : 1 (Typ.) (TM) |
| Työtila | STN, Blue mode (Negative), Transmissive |
| Vastaus | 200/100 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| taustavalo | 4S3P WLED , No Driver |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Signaalin tyyppi | Parallel Data (1ch, 4-bit) , FPC , 14 pins |
| Jännitteensyöttö | 5.0V (Typ.) |
| Max. Arvioinnit | Storage Temp.: -20 ~ 70 °C Operating Temp.: 0 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com on Kyocera F-56015GNB-LW-AFN: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Kyocera F-56015GNB-LW-AFN ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Kyocera F-56015GNB-LW-AFN: n pdf-lomakkeessa tai Kyocera F-56015GNB-LW-AFN: n tai muiden Kyocera-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Kyocera F-56015GNB-LW-AFN-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Kyocera F-56015GNB-LW-AFN ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Kyocera F-56015GNB-LW-AFN: n pdf-lomakkeessa tai Kyocera F-56015GNB-LW-AFN: n tai muiden Kyocera-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Kyocera F-56015GNB-LW-AFN-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "F-56015GNB-LW-AFN"
- Kyocera F-56015GNB-LW-AFN
- F-56015GNB-LW-AFN-lomake
- F-56015GNB-LW-AFN-kuva
- F-56015GNB-LW-AFN hinta
- F-56015GNB-LW-AFN-jakelija

