Yleiskatsaus
määrittely
F-56015GNB-LW-AFN

F-56015GNB-LW-AFN Perustiedot
| paneeli Malli | F-56015GNB-LW-AFN |
|---|---|
| paneeli Brand | Kyocera |
| Descrition | STN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | STN-LCD |
| F-56015GNB-LW-AFN Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Alias | - |
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 70 °C |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 60 °C |
| värähtely | - |
F-56015GNB-LW-AFN Mekaaniset ominaisuudet
| Alias | - |
|---|---|
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 70 °C |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 60 °C |
| värähtely | - |
| päätöslauselma | 320×240, QVGA |
| Pisteytys (mm) | 0.360×0.360 (H×V) |
| Pixel Format | Rectangle |
| Pixel Pitch (mm) | 0.360×0.360 (H×V) |
| Aktiivinen alue (mm) | 115.185(H) × 86.385(V) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | 120.0(H) × 90.0(V) |
| Outline Dim. (Mm) | 143.3(H) × 109(V) |
| Syvyys (mm) | 11.0 (Max.) |
| Muoto tyyli | - |
| Kuvasuhde | 4:3 (H:V) |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| asennus | Face mounting holes (4-Φ3.5) on left, right bezel |
| Paino | 265g (Max.) |
| hoito | - |
F-56015GNB-LW-AFN optiset ominaisuudet
| Alias | - |
|---|---|
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 70 °C |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 60 °C |
| värähtely | - |
| päätöslauselma | 320×240, QVGA |
| Pisteytys (mm) | 0.360×0.360 (H×V) |
| Pixel Format | Rectangle |
| Pixel Pitch (mm) | 0.360×0.360 (H×V) |
| Aktiivinen alue (mm) | 115.185(H) × 86.385(V) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | 120.0(H) × 90.0(V) |
| Outline Dim. (Mm) | 143.3(H) × 109(V) |
| Syvyys (mm) | 11.0 (Max.) |
| Muoto tyyli | - |
| Kuvasuhde | 4:3 (H:V) |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| asennus | Face mounting holes (4-Φ3.5) on left, right bezel |
| Paino | 265g (Max.) |
| hoito | - |
| Luminanssi (cd / m) | 150(Typ.) |
| kontrastisuhde | 5:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Katselukulma | - |
| Näyttötila | STN, Blue mode (Negative), Transmissive |
| Paras näkymä | - |
| Vastaus (ms) | 200/100 (Typ.)(Tr/Td) |
| Valkoinen koordinaatti | - |
| Näytön värit | Monochrome |
F-56015GNB-LW-AFN signaali liitäntä
| Alias | - |
|---|---|
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 70 °C |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 60 °C |
| värähtely | - |
| päätöslauselma | 320×240, QVGA |
| Pisteytys (mm) | 0.360×0.360 (H×V) |
| Pixel Format | Rectangle |
| Pixel Pitch (mm) | 0.360×0.360 (H×V) |
| Aktiivinen alue (mm) | 115.185(H) × 86.385(V) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | 120.0(H) × 90.0(V) |
| Outline Dim. (Mm) | 143.3(H) × 109(V) |
| Syvyys (mm) | 11.0 (Max.) |
| Muoto tyyli | - |
| Kuvasuhde | 4:3 (H:V) |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| asennus | Face mounting holes (4-Φ3.5) on left, right bezel |
| Paino | 265g (Max.) |
| hoito | - |
| Luminanssi (cd / m) | 150(Typ.) |
| kontrastisuhde | 5:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Katselukulma | - |
| Näyttötila | STN, Blue mode (Negative), Transmissive |
| Paras näkymä | - |
| Vastaus (ms) | 200/100 (Typ.)(Tr/Td) |
| Valkoinen koordinaatti | - |
| Näytön värit | Monochrome |
| Jännitteensyöttö | 5.0V (Typ.) |
| Nykyinen tarjonta | 0.4/0.6mA (Typ./Max.) |
| Signaalin tyyppi | Parallel Data (1ch, 4-bit) |
| Logiikkajännite | - |
| asento | - |
| Piki | Pins |
| Määrä | Pin Configuration |
F-56015GNB-LW-AFN taustavalaistusjärjestelmä
| Alias | - |
|---|---|
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 70 °C |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 60 °C |
| värähtely | - |
| päätöslauselma | 320×240, QVGA |
| Pisteytys (mm) | 0.360×0.360 (H×V) |
| Pixel Format | Rectangle |
| Pixel Pitch (mm) | 0.360×0.360 (H×V) |
| Aktiivinen alue (mm) | 115.185(H) × 86.385(V) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | 120.0(H) × 90.0(V) |
| Outline Dim. (Mm) | 143.3(H) × 109(V) |
| Syvyys (mm) | 11.0 (Max.) |
| Muoto tyyli | - |
| Kuvasuhde | 4:3 (H:V) |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| asennus | Face mounting holes (4-Φ3.5) on left, right bezel |
| Paino | 265g (Max.) |
| hoito | - |
| Luminanssi (cd / m) | 150(Typ.) |
| kontrastisuhde | 5:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Katselukulma | - |
| Näyttötila | STN, Blue mode (Negative), Transmissive |
| Paras näkymä | - |
| Vastaus (ms) | 200/100 (Typ.)(Tr/Td) |
| Valkoinen koordinaatti | - |
| Näytön värit | Monochrome |
| Jännitteensyöttö | 9.6V (Typ.) |
| Nykyinen tarjonta | 20/25mA (Typ./Max.) |
| Signaalin tyyppi | Parallel Data (1ch, 4-bit) |
| Logiikkajännite | - |
| asento | - |
| Piki | Pins |
| Määrä | Pin Configuration H:Higt VoltageN:No connectionL:Low VoltageA:AnodeC:Cathode" /> |
| Korvaus | - |
| Muoto | 3 strings |
| Elinikä | - |
| Taustavalonohjain | No |
