F-55472GNFJ-SLW-AFN

| paneeli Malli | F-55472GNFJ-SLW-AFN |
|---|---|
| paneeli Brand | Kyocera |
| Descrition | STN-LCD ,2.8 inch, 128×64 |
| paneelin tyyppi | STN-LCD |
| F-55472GNFJ-SLW-AFN Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Black/White mode, Transflective |
| Aktiivinen alue | 63.857×31.921 mm |
| ääriviivat | 89.7×49.8×6 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 5:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | 190/95 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | |
| Lampun tyyppi | 1S4P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | 8-bit 6080/8080 parallel , 30 pins |
| Tulojännite | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AFN: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AFN ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AFN: n pdf-lomakkeessa tai Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AFN: n tai muiden Kyocera-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AFN-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AFN ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AFN: n pdf-lomakkeessa tai Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AFN: n tai muiden Kyocera-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AFN-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "F-55472GNFJ-SLW-AFN"
- Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AFN
- F-55472GNFJ-SLW-AFN-lomake
- F-55472GNFJ-SLW-AFN-kuva
- F-55472GNFJ-SLW-AFN hinta
- F-55472GNFJ-SLW-AFN-jakelija

