F-55472GNFQJ-LG-ADN

| paneeli Malli | F-55472GNFQJ-LG-ADN |
|---|---|
| paneeli Brand | Kyocera |
| Descrition | STN-LCD ,2.8 inch, 128×64 |
| paneelin tyyppi | STN-LCD |
| F-55472GNFQJ-LG-ADN Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Black/White mode, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 63.97×31.97 mm |
| ääriviivat | 89.7×49.8×6 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 50:1 (Typ.) |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | 110/190 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | |
| Lampun tyyppi | 1S4P G-LED Without Driver |
| Signaalirajapinta | 8-bit 6080/8080 parallel , 30 pins |
| Tulojännite | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Kyocera F-55472GNFQJ-LG-ADN: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Kyocera F-55472GNFQJ-LG-ADN ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Kyocera F-55472GNFQJ-LG-ADN: n pdf-lomakkeessa tai Kyocera F-55472GNFQJ-LG-ADN: n tai muiden Kyocera-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Kyocera F-55472GNFQJ-LG-ADN-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Kyocera F-55472GNFQJ-LG-ADN ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Kyocera F-55472GNFQJ-LG-ADN: n pdf-lomakkeessa tai Kyocera F-55472GNFQJ-LG-ADN: n tai muiden Kyocera-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Kyocera F-55472GNFQJ-LG-ADN-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "F-55472GNFQJ-LG-ADN"
- Kyocera F-55472GNFQJ-LG-ADN
- F-55472GNFQJ-LG-ADN-lomake
- F-55472GNFQJ-LG-ADN-kuva
- F-55472GNFQJ-LG-ADN hinta
- F-55472GNFQJ-LG-ADN-jakelija

