F-56015GNB-LW-AAN

| paneeli Malli | F-56015GNB-LW-AAN |
|---|---|
| paneeli Brand | Kyocera |
| Descrition | STN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | STN-LCD |
| F-56015GNB-LW-AAN Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Blue mode (Negative), Transmissive |
| Aktiivinen alue | 115.185×86.385 mm |
| ääriviivat | 143.3×109×11 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | |
| Katselukulma | |
| Lampun tyyppi | 4S3P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel Data (1ch, 4-bit) , 14 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Kyocera F-56015GNB-LW-AAN: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Kyocera F-56015GNB-LW-AAN ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Kyocera F-56015GNB-LW-AAN: n pdf-lomakkeessa tai Kyocera F-56015GNB-LW-AAN: n tai muiden Kyocera-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Kyocera F-56015GNB-LW-AAN-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Kyocera F-56015GNB-LW-AAN ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Kyocera F-56015GNB-LW-AAN: n pdf-lomakkeessa tai Kyocera F-56015GNB-LW-AAN: n tai muiden Kyocera-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Kyocera F-56015GNB-LW-AAN-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "F-56015GNB-LW-AAN"
- Kyocera F-56015GNB-LW-AAN
- F-56015GNB-LW-AAN-lomake
- F-56015GNB-LW-AAN-kuva
- F-56015GNB-LW-AAN hinta
- F-56015GNB-LW-AAN-jakelija

