F-55472GNBJ-LW-AIN

| paneeli Malli | F-55472GNBJ-LW-AIN |
|---|---|
| paneeli Brand | Kyocera |
| Descrition | STN-LCD ,2.8 inch, 128×64 |
| paneelin tyyppi | STN-LCD |
| F-55472GNBJ-LW-AIN Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Blue mode, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 63.857×31.921 mm |
| ääriviivat | 89.7×49.8×6 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 8:1 (Typ.) |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | 130/230 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | |
| Lampun tyyppi | 1S4P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | 8-bit 6080/8080 parallel , 30 pins |
| Tulojännite | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Kyocera F-55472GNBJ-LW-AIN: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Kyocera F-55472GNBJ-LW-AIN ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Kyocera F-55472GNBJ-LW-AIN: n pdf-lomakkeessa tai Kyocera F-55472GNBJ-LW-AIN: n tai muiden Kyocera-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Kyocera F-55472GNBJ-LW-AIN-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Kyocera F-55472GNBJ-LW-AIN ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Kyocera F-55472GNBJ-LW-AIN: n pdf-lomakkeessa tai Kyocera F-55472GNBJ-LW-AIN: n tai muiden Kyocera-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Kyocera F-55472GNBJ-LW-AIN-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "F-55472GNBJ-LW-AIN"
- Kyocera F-55472GNBJ-LW-AIN
- F-55472GNBJ-LW-AIN-lomake
- F-55472GNBJ-LW-AIN-kuva
- F-55472GNBJ-LW-AIN hinta
- F-55472GNBJ-LW-AIN-jakelija

