Yleiskatsaus
määrittely
F-55472GNFQJ-LG-ADN

F-55472GNFQJ-LG-ADN Perustiedot
| paneeli Malli | F-55472GNFQJ-LG-ADN |
|---|---|
| paneeli Brand | Kyocera |
| Descrition | STN-LCD ,2.8 inch, 128×64 |
| paneelin tyyppi | STN-LCD |
| F-55472GNFQJ-LG-ADN Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
F-55472GNFQJ-LG-ADN Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 128×64 |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | Rectangle |
| Pikselitiheys | 50 PPI |
| Kuvasuhde | 2:1 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.500×0.500 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.500×0.500 mm (H×V) |
| Paino | 37.5g (Max.) |
| Aktiivinen alue | 63.97×31.97 mm (H×V) |
| Bezel Area | 69.0×36.5 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 89.7×49.8 mm (H×V) |
| Outline Depth | 6.0 (Max.) mm |
| Reiät ja kiinnikkeet | Face mounting holes (4-Φ3.2) on left, right slugs |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
F-55472GNFQJ-LG-ADN optiset ominaisuudet
| Näyttötila | STN, Black/White mode, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 100 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 50 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | Monochrome () |
| Vasteaika | 110/190 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katseluohjaus | 6 o'clock |
| Auringonvalo luettavissa | N |
F-55472GNFQJ-LG-ADN Elektroniikka Ominaisuus
| Ajotapa | Duty: 1/65 , Bias: 1/9 |
|---|
F-55472GNFQJ-LG-ADN taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | G-LED |
| Lampun määrä | 1S4P |
| Lampun muoto | Parallel |
| Lampun jännite | 3.4/4.0V (Typ./Max.) |
| Lamp Current | 60mA (Typ.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Lamppuohjain | No |
F-55472GNFQJ-LG-ADN signaali liitäntä
| Signaaliluokka | 8-bit 6080/8080 parallel |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.0V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | 1.1/1.6mA (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | FPC |
