AM-320240L2TMQW-B7H-F

| paneeli Malli | AM-320240L2TMQW-B7H-F |
|---|---|
| paneeli Brand | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AM-320240L2TMQW-B7H-F Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 70.08×52.56 mm |
| ääriviivat | 77.8×64.5×3.2 mm |
| Pinta | Antiglare |
| kontrastisuhde | 300:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 50 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 3S2P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) + SPI , 54 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on AMPIRE AM-320240L2TMQW-B7H-F: n erikoisjäätelöiden jakelija.
AMPIRE AM-320240L2TMQW-B7H-F ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AMPIRE AM-320240L2TMQW-B7H-F: n pdf-lomakkeessa tai AMPIRE AM-320240L2TMQW-B7H-F: n tai muiden AMPIRE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AMPIRE AM-320240L2TMQW-B7H-F-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-320240L2TMQW-B7H-F ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AMPIRE AM-320240L2TMQW-B7H-F: n pdf-lomakkeessa tai AMPIRE AM-320240L2TMQW-B7H-F: n tai muiden AMPIRE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AMPIRE AM-320240L2TMQW-B7H-F-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AM-320240L2TMQW-B7H-F"
- AMPIRE AM-320240L2TMQW-B7H-F
- AM-320240L2TMQW-B7H-F-lomake
- AM-320240L2TMQW-B7H-F-kuva
- AM-320240L2TMQW-B7H-F hinta
- AM-320240L2TMQW-B7H-F-jakelija

