AM-320240LATNQW-T00H

| paneeli Malli | AM-320240LATNQW-T00H |
|---|---|
| paneeli Brand | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AM-320240LATNQW-T00H Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 70.08×52.56 mm |
| ääriviivat | 77.8×66×5.8 mm |
| Pinta | Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 300:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | 50 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 80/80/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 3S2P WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on AMPIRE AM-320240LATNQW-T00H: n erikoisjäätelöiden jakelija.
AMPIRE AM-320240LATNQW-T00H ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AMPIRE AM-320240LATNQW-T00H: n pdf-lomakkeessa tai AMPIRE AM-320240LATNQW-T00H: n tai muiden AMPIRE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AMPIRE AM-320240LATNQW-T00H-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-320240LATNQW-T00H ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AMPIRE AM-320240LATNQW-T00H: n pdf-lomakkeessa tai AMPIRE AM-320240LATNQW-T00H: n tai muiden AMPIRE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AMPIRE AM-320240LATNQW-T00H-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AM-320240LATNQW-T00H"
- AMPIRE AM-320240LATNQW-T00H
- AM-320240LATNQW-T00H-lomake
- AM-320240LATNQW-T00H-kuva
- AM-320240LATNQW-T00H hinta
- AM-320240LATNQW-T00H-jakelija

