Yleiskatsaus
määrittely
AM-320240L2TMQW-B7H-F

AM-320240L2TMQW-B7H-F Perustiedot
| paneeli Malli | AM-320240L2TMQW-B7H-F |
|---|---|
| paneeli Brand | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AM-320240L2TMQW-B7H-F Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
AM-320240L2TMQW-B7H-F Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 115 PPI |
| Kuvasuhde | 4:3 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.073×0.219 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.219×0.219 mm (H×V) |
| Pinta | Antiglare |
| Aktiivinen alue | 70.08×52.56 mm (H×V) |
| Bezel Area | 73.7×55.3 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 77.8×64.5 mm (H×V) |
| Outline Depth | 3.2 (Max.) mm |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
AM-320240L2TMQW-B7H-F optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 600 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 50 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.310; Wy:0.320 |
| Auringonvalo luettavissa | N |
AM-320240L2TMQW-B7H-F Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
AM-320240L2TMQW-B7H-F taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lampun määrä | 3S2P |
| Lampun muoto | Array |
| Lampun jännite | 9.6V (Typ.) |
| Lamp Current | 40mA (Typ.) |
| Liitännätyyppi | Included in panel signal interface |
| Lamppuohjain | No |
AM-320240L2TMQW-B7H-F signaali liitäntä
| Signaaliluokka | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) + SPI |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.3V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | 14.78mA (Typ.) |
| Näyttöviestien jännite | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Liitännätyyppi | FPC |
