AM-320240N1TMQW-00H-A(R)

| paneeli Malli | AM-320240N1TMQW-00H-A(R) |
|---|---|
| paneeli Brand | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AM-320240N1TMQW-00H-A(R) Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 115.2×86.4 mm |
| ääriviivat | 167×109×10.7 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 350:1 (Min.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 3S7P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on AMPIRE AM-320240N1TMQW-00H-A(R): n erikoisjäätelöiden jakelija.
AMPIRE AM-320240N1TMQW-00H-A(R) ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AMPIRE AM-320240N1TMQW-00H-A(R): n pdf-lomakkeessa tai AMPIRE AM-320240N1TMQW-00H-A(R): n tai muiden AMPIRE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AMPIRE AM-320240N1TMQW-00H-A(R)-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-320240N1TMQW-00H-A(R) ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AMPIRE AM-320240N1TMQW-00H-A(R): n pdf-lomakkeessa tai AMPIRE AM-320240N1TMQW-00H-A(R): n tai muiden AMPIRE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AMPIRE AM-320240N1TMQW-00H-A(R)-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AM-320240N1TMQW-00H-A(R)"
- AMPIRE AM-320240N1TMQW-00H-A(R)
- AM-320240N1TMQW-00H-A(R)-lomake
- AM-320240N1TMQW-00H-A(R)-kuva
- AM-320240N1TMQW-00H-A(R) hinta
- AM-320240N1TMQW-00H-A(R)-jakelija

