AM-320234A50TMCW-00H

| paneeli Malli | AM-320234A50TMCW-00H |
|---|---|
| paneeli Brand | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 320×234 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AM-320234A50TMCW-00H Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 102.72×74.53 mm |
| ääriviivat | 119.4×91.4 mm |
| Pinta | Antiglare |
| kontrastisuhde | 400:1 (Typ.) |
| Näytön värit | Full color |
| Vasteaika | 5/40 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 45/45/25/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampun tyyppi | CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | TFT Specific Analog RGB , 26 pins |
| Tulojännite | 5/5/17/-15V (Typ.)(VCC/VDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com on AMPIRE AM-320234A50TMCW-00H: n erikoisjäätelöiden jakelija.
AMPIRE AM-320234A50TMCW-00H ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AMPIRE AM-320234A50TMCW-00H: n pdf-lomakkeessa tai AMPIRE AM-320234A50TMCW-00H: n tai muiden AMPIRE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AMPIRE AM-320234A50TMCW-00H-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-320234A50TMCW-00H ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AMPIRE AM-320234A50TMCW-00H: n pdf-lomakkeessa tai AMPIRE AM-320234A50TMCW-00H: n tai muiden AMPIRE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AMPIRE AM-320234A50TMCW-00H-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AM-320234A50TMCW-00H"
- AMPIRE AM-320234A50TMCW-00H
- AM-320234A50TMCW-00H-lomake
- AM-320234A50TMCW-00H-kuva
- AM-320234A50TMCW-00H hinta
- AM-320234A50TMCW-00H-jakelija

