AM-320240-035F
| paneeli Malli | AM-320240-035F |
|---|---|
| paneeli Brand | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AM-320240-035F Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Avainsanat | 3.5 inch, 320*240, RGB, 54pins, 250nits, TFT LCD MODULE |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | Color TFT-LCD |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 320×240 |
| Kuvasuhde | 4:3 (W:H) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 70.08 (W) × 52.56 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 76.9 (W) × 63.9 (H) mm |
| Max. Syvyys | 3.26 mm |
| LC-perhe | TN |
| Polarisaatiokalvo | Transmissive |
| Kirkkaus | 250 (Typ.) |
| kontrastisuhde | 250:1 (Min.) |
| Katselukulma | 15/35/45/45 (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 6 o'clock |
| Värien määrä | 262K/16.7M |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | TTL |
| Liitännät | 54 Pins |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Tallennuslämpötila. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on White Brand AM-320240-035F: n erikoisjäätelöiden jakelija.
White Brand AM-320240-035F ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand AM-320240-035F: n pdf-lomakkeessa tai White Brand AM-320240-035F: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand AM-320240-035F-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
White Brand AM-320240-035F ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand AM-320240-035F: n pdf-lomakkeessa tai White Brand AM-320240-035F: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand AM-320240-035F-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AM-320240-035F"
- White Brand AM-320240-035F
- AM-320240-035F-lomake
- AM-320240-035F-kuva
- AM-320240-035F hinta
- AM-320240-035F-jakelija
