LCBKET302M2C

| paneeli Malli | LCBKET302M2C |
|---|---|
| paneeli Brand | NAN YA |
| Descrition | TFT-LCD ,7.5 inch, 640×480 |
| paneelin tyyppi | TFT-LCD |
| LCBKET302M2C Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 151.66×113.74 mm |
| ääriviivat | 197×145 mm |
| Pinta | Antiglare |
| kontrastisuhde | 35:1 (Typ.) |
| Näytön värit | Color |
| Vasteaika | 260/120 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 70Hz |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel Data (8-bit) , 22 pins |
| Tulojännite | 3.0/5.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com on NAN YA LCBKET302M2C: n erikoisjäätelöiden jakelija.
NAN YA LCBKET302M2C ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NAN YA LCBKET302M2C: n pdf-lomakkeessa tai NAN YA LCBKET302M2C: n tai muiden NAN YA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NAN YA LCBKET302M2C-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
NAN YA LCBKET302M2C ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NAN YA LCBKET302M2C: n pdf-lomakkeessa tai NAN YA LCBKET302M2C: n tai muiden NAN YA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NAN YA LCBKET302M2C-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LCBKET302M2C"
- NAN YA LCBKET302M2C
- LCBKET302M2C-lomake
- LCBKET302M2C-kuva
- LCBKET302M2C hinta
- LCBKET302M2C-jakelija

