LCBSJTA39M2

| paneeli Malli | LCBSJTA39M2 |
|---|---|
| paneeli Brand | NAN YA |
| Descrition | TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| paneelin tyyppi | TFT-LCD |
| LCBSJTA39M2 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 211.18×158.38 mm |
| ääriviivat | 264×183×12 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 30:1 (Typ.) |
| Näytön värit | Color , CIE1931 22% |
| Vasteaika | 230/80 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 70Hz |
| Lampun tyyppi | 2 pcs CCFL Optional |
| Signaalirajapinta | Parallel Data (2ch, 8-bit) , 29 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on NAN YA LCBSJTA39M2: n erikoisjäätelöiden jakelija.
NAN YA LCBSJTA39M2 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NAN YA LCBSJTA39M2: n pdf-lomakkeessa tai NAN YA LCBSJTA39M2: n tai muiden NAN YA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NAN YA LCBSJTA39M2-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
NAN YA LCBSJTA39M2 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NAN YA LCBSJTA39M2: n pdf-lomakkeessa tai NAN YA LCBSJTA39M2: n tai muiden NAN YA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NAN YA LCBSJTA39M2-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LCBSJTA39M2"
- NAN YA LCBSJTA39M2
- LCBSJTA39M2-lomake
- LCBSJTA39M2-kuva
- LCBSJTA39M2 hinta
- LCBSJTA39M2-jakelija

