LCBHBT161M

| paneeli Malli | LCBHBT161M |
|---|---|
| paneeli Brand | NAN YA |
| Descrition | TFT-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | TFT-LCD |
| LCBHBT161M Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 115.17×86.37 mm |
| ääriviivat | 168×111 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 30:1 (Typ.) |
| Näytön värit | Color |
| Vasteaika | 240/100 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 120Hz |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel Data (8-bit) , 16 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on NAN YA LCBHBT161M: n erikoisjäätelöiden jakelija.
NAN YA LCBHBT161M ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NAN YA LCBHBT161M: n pdf-lomakkeessa tai NAN YA LCBHBT161M: n tai muiden NAN YA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NAN YA LCBHBT161M-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
NAN YA LCBHBT161M ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NAN YA LCBHBT161M: n pdf-lomakkeessa tai NAN YA LCBHBT161M: n tai muiden NAN YA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NAN YA LCBHBT161M-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LCBHBT161M"
- NAN YA LCBHBT161M
- LCBHBT161M-lomake
- LCBHBT161M-kuva
- LCBHBT161M hinta
- LCBHBT161M-jakelija
