LCBLDT163M2S

| paneeli Malli | LCBLDT163M2S |
|---|---|
| paneeli Brand | NAN YA |
| Descrition | TFT-LCD ,7.4 inch, 640×480 |
| paneelin tyyppi | TFT-LCD |
| LCBLDT163M2S Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 149.735×112.775 mm |
| ääriviivat | 205.5×141 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 20:1 (Typ.) |
| Näytön värit | Color |
| Vasteaika | 250/110 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 120Hz |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel Data (8-bit) , 31 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on NAN YA LCBLDT163M2S: n erikoisjäätelöiden jakelija.
NAN YA LCBLDT163M2S ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NAN YA LCBLDT163M2S: n pdf-lomakkeessa tai NAN YA LCBLDT163M2S: n tai muiden NAN YA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NAN YA LCBLDT163M2S-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
NAN YA LCBLDT163M2S ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NAN YA LCBLDT163M2S: n pdf-lomakkeessa tai NAN YA LCBLDT163M2S: n tai muiden NAN YA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NAN YA LCBLDT163M2S-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LCBLDT163M2S"
- NAN YA LCBLDT163M2S
- LCBLDT163M2S-lomake
- LCBLDT163M2S-kuva
- LCBLDT163M2S hinta
- LCBLDT163M2S-jakelija

