LCBKET302M4

| paneeli Malli | LCBKET302M4 |
|---|---|
| paneeli Brand | NAN YA |
| Descrition | TFT-LCD ,7.5 inch, 640×480 |
| paneelin tyyppi | TFT-LCD |
| LCBKET302M4 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 151.665×113.74 mm |
| ääriviivat | 197×145×7.2 mm |
| Pinta | Glare (Haze 0%) |
| kontrastisuhde | 30:1 (Typ.) |
| Näytön värit | Color |
| Vasteaika | 290/100 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 70Hz |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel Data (8-bit) , 28 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on NAN YA LCBKET302M4: n erikoisjäätelöiden jakelija.
NAN YA LCBKET302M4 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NAN YA LCBKET302M4: n pdf-lomakkeessa tai NAN YA LCBKET302M4: n tai muiden NAN YA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NAN YA LCBKET302M4-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
NAN YA LCBKET302M4 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NAN YA LCBKET302M4: n pdf-lomakkeessa tai NAN YA LCBKET302M4: n tai muiden NAN YA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NAN YA LCBKET302M4-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LCBKET302M4"
- NAN YA LCBKET302M4
- LCBKET302M4-lomake
- LCBKET302M4-kuva
- LCBKET302M4 hinta
- LCBKET302M4-jakelija

