LTI320AP03

| paneeli Malli | LTI320AP03 |
|---|---|
| paneeli Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LTI320AP03 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | PVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 697.685×392.256 mm |
| ääriviivat | 760×450×46.8 mm |
| Pinta | Antiglare (Haze 44%), Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 4000:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Vasteaika | 20 (Typ.)(G to G) |
| Katselukulma | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 3 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on SAMSUNG LTI320AP03: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SAMSUNG LTI320AP03 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG LTI320AP03: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG LTI320AP03: n tai muiden SAMSUNG-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG LTI320AP03-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTI320AP03 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG LTI320AP03: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG LTI320AP03: n tai muiden SAMSUNG-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG LTI320AP03-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LTI320AP03"
- SAMSUNG LTI320AP03
- LTI320AP03-lomake
- LTI320AP03-kuva
- LTI320AP03 hinta
- LTI320AP03-jakelija
