TXW130003S0
| paneeli Malli | TXW130003S0 |
|---|---|
| paneeli Brand | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.3 inch, 240×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TXW130003S0 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Sarja | 1.3寸240*240 |
| Avainsanat | 1.3inch 240*240 TFT LCD display, 24 pins 8 bit MCU/SPI |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | Wide Temperature LCD, Square LCD, IPS LCD |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 240×240 |
| Kuvasuhde | 1:1 (W:H) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 23.4 (W) × 23.4 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 26.2 (W) × 29.15 (H) mm |
| Max. Syvyys | 1.9 mm |
| LC-perhe | IPS Family |
| Polarisaatiokalvo | Transmissive |
| Kirkkaus | 450 (Typ.) |
| kontrastisuhde | 800:1 (Typ.) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Värien määrä | 262K |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | CPU/SPI |
| Liitännät | 24 Pins |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Tallennuslämpötila. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on White Brand TXW130003S0: n erikoisjäätelöiden jakelija.
White Brand TXW130003S0 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand TXW130003S0: n pdf-lomakkeessa tai White Brand TXW130003S0: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand TXW130003S0-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
White Brand TXW130003S0 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand TXW130003S0: n pdf-lomakkeessa tai White Brand TXW130003S0: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand TXW130003S0-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TXW130003S0"
- White Brand TXW130003S0
- TXW130003S0-lomake
- TXW130003S0-kuva
- TXW130003S0 hinta
- TXW130003S0-jakelija
