TXW100009S0
| paneeli Malli | TXW100009S0 |
|---|---|
| paneeli Brand | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 800×1280 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TXW100009S0 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Sarja | 10.1 inch |
| Avainsanat | 10.1 inch 800*1280 TFT LCD display, 350nits, 40pins, MIPI |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | Color TFT-LCD, IPS LCD |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 800×1280 |
| Kuvasuhde | 16:9 (W:H) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 135.36 (W) × 218.57 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 142.71 (W) × 227.91 (H) mm |
| Max. Syvyys | 2.8 mm |
| LC-perhe | IPS Family |
| Polarisaatiokalvo | Transmissive |
| Kirkkaus | 350 (Typ.) |
| kontrastisuhde | 800:1 (Typ.) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Värien määrä | 16.7M |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | MIPI |
| Liitännät | 40 Pins |
| Kosketusnäyttö | Touch Optional |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Tallennuslämpötila. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on White Brand TXW100009S0: n erikoisjäätelöiden jakelija.
White Brand TXW100009S0 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand TXW100009S0: n pdf-lomakkeessa tai White Brand TXW100009S0: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand TXW100009S0-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
White Brand TXW100009S0 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand TXW100009S0: n pdf-lomakkeessa tai White Brand TXW100009S0: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand TXW100009S0-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TXW100009S0"
- White Brand TXW100009S0
- TXW100009S0-lomake
- TXW100009S0-kuva
- TXW100009S0 hinta
- TXW100009S0-jakelija
