TXW011
| paneeli Malli | TXW011 |
|---|---|
| paneeli Brand | CHILIN |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TXW011 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 697.685×392.256 mm |
| ääriviivat | 741.4×435.8 mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 3000:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Vasteaika | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Katselukulma | 50/50/40/40 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 4 strings WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on CHILIN TXW011: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CHILIN TXW011 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CHILIN TXW011: n pdf-lomakkeessa tai CHILIN TXW011: n tai muiden CHILIN-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CHILIN TXW011-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CHILIN TXW011 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CHILIN TXW011: n pdf-lomakkeessa tai CHILIN TXW011: n tai muiden CHILIN-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CHILIN TXW011-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TXW011"
- CHILIN TXW011
- TXW011-lomake
- TXW011-kuva
- TXW011 hinta
- TXW011-jakelija

