TXW021
| paneeli Malli | TXW021 |
|---|---|
| paneeli Brand | CHILIN |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TXW021 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 697.69×392.256 mm |
| ääriviivat | 760×450 mm |
| Pinta | Antiglare (Haze 20%), Hard coating (2H) |
| kontrastisuhde | 2500:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Vasteaika | TBD |
| Katselukulma | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on CHILIN TXW021: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CHILIN TXW021 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CHILIN TXW021: n pdf-lomakkeessa tai CHILIN TXW021: n tai muiden CHILIN-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CHILIN TXW021-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CHILIN TXW021 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CHILIN TXW021: n pdf-lomakkeessa tai CHILIN TXW021: n tai muiden CHILIN-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CHILIN TXW021-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TXW021"
- CHILIN TXW021
- TXW021-lomake
- TXW021-kuva
- TXW021 hinta
- TXW021-jakelija

