T-51511D150-FW-A-AC
| paneeli Malli | T-51511D150-FW-A-AC |
|---|---|
| paneeli Brand | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| T-51511D150-FW-A-AC Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 304.1×228.1 mm |
| ääriviivat | 326×255 mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 450:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 75/75/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | CMOS (2 ch, 8-bit) , 76 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com on OPTREX T-51511D150-FW-A-AC: n erikoisjäätelöiden jakelija.
OPTREX T-51511D150-FW-A-AC ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
OPTREX T-51511D150-FW-A-AC: n pdf-lomakkeessa tai OPTREX T-51511D150-FW-A-AC: n tai muiden OPTREX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous OPTREX T-51511D150-FW-A-AC-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51511D150-FW-A-AC ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
OPTREX T-51511D150-FW-A-AC: n pdf-lomakkeessa tai OPTREX T-51511D150-FW-A-AC: n tai muiden OPTREX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous OPTREX T-51511D150-FW-A-AC-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "T-51511D150-FW-A-AC"
- OPTREX T-51511D150-FW-A-AC
- T-51511D150-FW-A-AC-lomake
- T-51511D150-FW-A-AC-kuva
- T-51511D150-FW-A-AC hinta
- T-51511D150-FW-A-AC-jakelija

