T-51440GL070H-FW-AD
| paneeli Malli | T-51440GL070H-FW-AD |
|---|---|
| paneeli Brand | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| T-51440GL070H-FW-AD Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 154.08×87.048 mm |
| ääriviivat | 164.9×100 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 150:1 (Typ.) |
| Näytön värit | Full color |
| Vasteaika | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 60/60/30/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | TFT Specific Analog RGB , 30 pins |
| Tulojännite | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD1/VDD2) |
LCDs-Display.com on OPTREX T-51440GL070H-FW-AD: n erikoisjäätelöiden jakelija.
OPTREX T-51440GL070H-FW-AD ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
OPTREX T-51440GL070H-FW-AD: n pdf-lomakkeessa tai OPTREX T-51440GL070H-FW-AD: n tai muiden OPTREX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous OPTREX T-51440GL070H-FW-AD-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51440GL070H-FW-AD ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
OPTREX T-51440GL070H-FW-AD: n pdf-lomakkeessa tai OPTREX T-51440GL070H-FW-AD: n tai muiden OPTREX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous OPTREX T-51440GL070H-FW-AD-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "T-51440GL070H-FW-AD"
- OPTREX T-51440GL070H-FW-AD
- T-51440GL070H-FW-AD-lomake
- T-51440GL070H-FW-AD-kuva
- T-51440GL070H-FW-AD hinta
- T-51440GL070H-FW-AD-jakelija

